ZALOGUJ SIĘ

Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

NASZ ADRES

Szkoła Podstawowa

 

• ul. Płocicz 11

• 89-430 Kamień Krajeński

• tel. (052) 3-88-65-61

POGODA

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Aktualności z życia szkoły
Klub Czytających Dziadków Drukuj
Redaktor: admin   
28.12.2016.
Babcia Iza czyta dzieciom
 
"Czytamy dzieciom, aby były dobre, mądre i szczęśliwe"
 
Jak co miesiąc odwiedził nas członek naszego Klubu Czytających Dziadków. Tym razem była to pani Izabela Żychska, babcia Oliwii. Wysłuchaliśmy bajki o "Czerwonym Kapturku", kolorowaliśmy obrazki. Dzięki takim spotkaniom kształtujemy w sobie nawyk czytania i poszerzania wiedzy. 
 
babcia Iza 2.jpg 
 
Mikołajki Drukuj
Redaktor: admin   
28.12.2016.

 MIKOŁAJKI

 

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził Mikołaj. Niestety nie udało nam się z nim porozmawiać, ale za to zostawił nam prezenty, które odebraliśmy na naszej "przedszkolnej poczcie". Niespodziewanie spotkaliśmy go na spacerze i oczywiście podziękowaliśmy za upominki.

 

mikolajki (2).jpg 

 

mikolajki.jpg 

 
Wesoły Brzdąc Drukuj
Redaktor: admin   
07.12.2016.
GRATULACJE!!!
 
4 grudnia 2016 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim odbył się VII Festiwal Piosenki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej "Wesoły Brzdąc". Nasz kolega Igor Blejder zdobył I miejsce w kategorii dzieci przedszkolnych. Bardzo się cieszymy i gratulujemy!
 
WB.jpg 
 
Barbórka Drukuj
Redaktor: admin   
07.12.2016.

 Górnik w przedszkolu 

 

 

 

"Szczęść Boże!". Takimi słowami przywitał nas nasz gość, pan Ryszard Chochel- górnik. A to wszystko z okazji obchodzonego 4 grudnia dnia wszystkich górników, "Barbórki". Pan Ryszard pracował w kopalni węgla kamiennego w Szczygłowicach. Odwiedził nasze przedszkole by przybliżyć nam ten ciężki i niebezpieczny zawód. Nasz gość ubrany był w piękny, galowy mundur, na głowie miał czako, odświętną czapkę górniczą z pióropuszem z kogucich piór. Oprócz odświętnego stroju pokzał nam także narzędzia, które wykorzystywał w swej pracy: kilof, hełm, lampę nahełmną, akumolator z pokrowcem, lampkę górniczą i wiele innych pamiątek. Opowiedział nam o swej pracy, która jdnocześnie była jego pasją. To było bardzo ciekawe spotkanie, za które serdecznie dziękujemy. 

 

GORNIK 2.jpg 

GORNIK 1.jpg 

GORNIK 3.jpg 

GORNIK 4.jpg 

GORNIK 5.jpg 

GORNIK 6.jpg 

 

 

 

 
Andrzejkowe czary Drukuj
Redaktor: admin   
07.12.2016.

"Hokus-pokus, czary mary

niech się spełnią andrzejkowe czary" 

 

30 listopada był dniem radosnych zabaw i wróżb.  Zabawy andrzejkowe wprowadziły nas w świat magii i tajemnicy. Wróżyliśmy przy pomocy wirującej butelki, kolory dały nam kilka rad na przyszłość, magiczny kapelusz powiedział nam kim będziemy z zawodu. Nie zabrakło oczywiście lania wosku. Wróżby przeplatane były tańcami i zabawami przy skocznej muzyce. 

 

AND1.jpg 

AND2.jpg 

AND3.jpg 

AND4.jpg 

 

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 118

Copyright © PARTNET 2008 All Rights Reserved