ZALOGUJ SIĘ

Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

NASZ ADRES

Szkoła Podstawowa

 

• ul. Płocicz 11

• 89-430 Kamień Krajeński

• tel. (052) 3-88-65-61

POGODA

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Aktualności z życia szkoły
Nowi Koledzy Drukuj
Redaktor: admin   
03.11.2016.
Nareszcie są!
 
Poznajcie naszych nowych kolegów, Sabinkę i Maciusia. To karasie ozdobne. Jesteśmy bardzo ciekawi świata i dlatego nasza pani postanowiła nam przybliżyć zjawiska zachodzące w przyrodzie. Poznajemy podwodny świat. Mamy własne akwarium, karmimy i obserwujemy welony. 
 
rybki.jpg 
 
Klub Czytających Dziadków Drukuj
Redaktor: admin   
03.11.2016.
BABCIA ARLETA CZYTA DZIECIOM
  
W ubiegłym roku szkolnym realizowaliśmy w naszym przedszkolu program "Czytam z mamą i tatą" . Założyliśmy wypożyczalnię książek i chętnie z niej korzystaliśmy. W tym roku kontynuujemy nasze działania oraz dodatkowo zaprosiliśmy do wspólnego czytania naszych dziadków. Założyliśmy Klub Czytających Dziadków. Pod koniec każdego miesiąca odwiedzać nas będzie chętna babcia lub dziadek.
Jako pierwsza odwiedziła nas Pani Arleta Rosentreter, babcia Sebastiana. 
 
KCDZ.jpg
 
DLACZEGO WARTO CZYTAĆ DZIECKU?
SPRAWDŹ! 
Czytaj całość
 
Interesujące spotkanie Drukuj
Redaktor: admin   
03.11.2016.
SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW Z WETERYNARZEM
 
W naszym przedszkolu odbyło się bardzo interesujące spotkanie. Dzieci miały możliwość porozmawiania z panią weterynarz Agnieszką Strączek. Podczas tej wizyty dzieci dowiedziały się, na czym polega praca weterynarza oraz zdobyły wiedzę na temat dbania i pielęgnowania zwierząt domowych, a w szczególności rybek. Dlaczego akurat rybki...?
 
wet.jpg 
 
 
 
Muzyka etniczna w przedszkolu Drukuj
Redaktor: admin   
03.11.2016.

 

SPOTKANIE Z MUZYKĄ ETNICZNĄ
 
Czwartek 27 października zdecydowanie był muzyczny. Najpierw gościliśmy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kamieniu Krajeńskim, gdzie w jednej z sal rozbrzmiewała muzyka etniczna. Poznaliśmy wiele ciekawych instrumentów o niezwykłych nazwach jak: didgeridoo, kalimba, kij deszczowy. Dowiedzieliśmy się jaką mają budowę, a także jaką wydają melodię. 

Po powrocie do przedszkola, za sprawą Internetu przenieślismy się do Filharmonii Pomorskiej i obejrzeliśmy audycję muzyczną pt. "Gra fair play".

 

ME1.jpg

 

ME2.jpg 

 

ME3.jpg 

 

ME4.jpg

 

ME5.jpg 

 

page.jpg 

 

 

 

 

 
Jesień w sadzie Drukuj
Redaktor: admin   
10.10.2016.

W minionym tygodniu zaglądaliśmy do sadu. Poszukiwaliśmy jesiennych darów- owoców. Ćwiczyliśmy liczenie, bawiliśmy się w sklep, rozwiązywaliśmy smakowe

i dotykowe zagadki. Graliśmy w skonstruowaną przez siebie grę matematyczną, układaliśmy i jedliśmy owocowe kompozycje. Tydzień zakończyliśmy bardzo smacznie, chrupiąc jabłkowe chipsy.

 JWS.jpg

 

JWS2.jpg 

 

JWS1.jpg 

 

JWS3.jpg

 

JWS4.jpg

 

 

 

JWS5.jpg 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 118

Copyright © PARTNET 2008 All Rights Reserved