ZALOGUJ SIĘ

Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

NASZ ADRES

Szkoła Podstawowa

 

• ul. Płocicz 11

• 89-430 Kamień Krajeński

• tel. (052) 3-88-65-61

POGODA

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Aktualności z życia szkoły
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 Drukuj
Redaktor: admin   
30.06.2017.
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Piątek 23 czerwca 2017 roku był dla nas dniem szczególnym. W tym dniu pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017, a powitaliśmy wakacje. Świętowały wszystkie dzieci, zarówno przedszkolacy, jak i uczniowie klasy drugiej, a przede wszystkim dzieci 6- letnie, które od września rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Były wiersze,piosenki, podziękowania. Dzieci otrzymały dyplomy, książki, upominki.
    Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki. Mamy nadzieję, że wszysy będziemy wspominać ten rok z uśmiechem na twarzy. 
 
ZAK.jpg
ZAK1.jpg
ZAK2.jpg
ZAK3.jpg
ZAK4.jpg
ZAK5.jpg
ZAK6.jpg
ZAK7.jpg
ZAK8.jpg
ZAK9.jpg
 
 
Wycieczka do Bydgoszczy Drukuj
Redaktor: admin   
29.06.2017.
Bączki na wycieczce
 
Aby z radością i uśmiechem pożegnać rok szkolny, udaliśmy się na wycieczkę do Bydgoszczy. To był dzień pełen atrakcji. Odwiedziliśmy Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Wzięliśmy udział w zajęciach edukacyjnych. Dowiedzieliśmy się, jakie zwierzęta oprócz psa, kota i rybek możemy zaprosić do naszego domu. Poznaliśmy ich zwyczaje oraz sposoby pielęgnacji.
Następnie udaliśmy się do zoo i na plac zabaw. Po obiedzie, pełni energii pojechaliśmy do papugarni. Tam malowaliśmy drewniane papużki oraz karmiliśmy żywe okazy. Z plecakami wypełnionymi wrażeniami i miłymi wspomnieniami wróciliśmy do domu.  
 
 WYCIECZKA5.jpg
WYCIECZKA6.jpg
WYCIECZKA7.jpg
WYCIECZKA8.jpg
WYCIECZKA.jpg
WYCIECZKA3.jpg
WYCIECZKA4.jpg
WYCIECZKA9.jpg
WYCIECZKA10.jpg
WYCIECZKA11.jpg
WYCIECZKA12.jpg
WYCIECZKA13.jpg
WYCIECZKA14.jpg 
 
Dzień Dziecka Drukuj
Redaktor: admin   
11.06.2017.

DZIEŃ Znalezione obrazy dla zapytania balonikiDZIECKA 
 
Jest taki dzień w roku, kiedy wszystkie dzieci czują się szczególnie ważne, a dorośli chcą im sprawić radość. To Dzień Dziecka. Tego dnia Bączki, spotkały się ze swoimi rodzicami w parku, na pikiniku. Bawiliśmy się z chustą animacyjną, poszukiwaliśmy zaginionych zabawek, malowaliśmy na folii, łowiliśmy nakrętkowe rybki. Była też bitwa wodna z balonami oraz ognisko. Na koniec wysłuchaliśmy bajki, którą napisali dla nas rodzice wraz z naszą panią.
Po dniu pełnym wrażeń pożegnaliśmy się, a potem jeszcze długo wspominaliśmy wspólne zabawy. 
 
DDZ.jpg
 
DDZ2.jpg
 
DZ3.jpg 
 
DDZ3.jpg
 
DDZ4.jpg
 
DDZ5.jpg
 
DDZ6.jpg
 
DDZ7.jpg
 
DDZ8.jpg
 
DDZ9.jpg
 
DDZ10.jpg
 
DDZ11.jpg 
 
Dzień Mamy i Taty Drukuj
Redaktor: admin   
29.05.2017.
MAMO, TATO
KOCHAMY WAS 
 
   Rodzice to najwżniejsze osoby w życiu małego dziecka. Mama i tata to miłość, dobro, ciepło rodzinne i szczęście.
 26 maja zaprosiliśmy naszych rodziców na spotkanie do Wiejskiego Domu Kultury by wspólnie im podziękować i wyrazić naszą miłość. Zaprezentowaliśmy bogaty program artystyczny. Były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dla kochanych rodziców. Wręczyliśmy własnoręcznie wykonane upominki.
  Po prezentacji słowno-muzycznej zasiedliśmy do słodkiego poczęstunku. Po skosztowaniu tych wszystkich pyszności, pełni energii i z uśmiechami na twarzy, zaprosiliśmy rodziców do wspólnej zabawy przy muzyce. Było śmiesznie, zabawnie, a przede wszystkim rodzinnie. 
 
1.jpg 
 
2.jpg
 
3.jpg
 
4.jpg
 
5.jpg
 
6.jpg
 
7.jpg
 
8.jpg
 
9.jpg
 
10.jpg
 
11.jpg
 
12.jpg
 
13.jpg
 
14.jpg 
 
 
 
 
Uroczyste otwarcie placu zabaw Drukuj
Redaktor: admin   
10.05.2017.

RUCH I ZABAWA

TO WSPANIAŁA SPRAWA 

 

Piątek 28 kwietnia, dla przedszkolaków i uczniów Szkoły Filialnej w Płociczu był niezwykle wyjątkowy. W tym dniu dokonano uroczystego otwarcia placu zabaw.  

W uroczystości tej  wzięli udział zaproszeni goście: Burmistrz Kamienia Krajeńskiego Pan Wojciech Głomski, Dyrektor MGZUO Pani Urszula Brycka, Sołtys Pan Tomasz Kalla, Przedstawiciele Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim Pani Lidia Kalla, Pan Eugeniusz Stryszyk, Kierownik Wiejskiego Domu Kultury w Płociczu Pani Bożena Lewandowska, Proboszcz ks. Marcin Zabrocki,  Dyrektor ZSP w Kamieniu Krajeńskim Pan Sławomir Borlik oraz dzieci z rodzicami. 

Otwarciu placu towarzyszyły  występy dzieci. Tuż przed oficjalnym przecięciem wstęgi i poświęceniem placu zabaw, słowa podziękowanie dla rodziców i pracowników skierował Pan Dyrektor, wyrażając swą wdzięczność, za tak wspaniały gest w stronę przedszkolaków i uczniów. Podziękowania otrzymali: Pan Jan Senski, Pan Mateusz Stosik, Pan Sławomir Zdziebło, Pan Marian Grzebielucha oraz Pan Tomasz Dropiewski. 

Dziękujemy wszystkim bardzo za prezenty oraz za to, że udało się zrealizować plany i marzenia o przyjaznym i bezpiecznym dla dzieci placu zabaw.  

 

PLAC1.jpg

 

PLAC2.jpg

 

PLAC3.jpg

 

PLAC4.jpg

 

PLAC5.jpg

 

PLAC6.jpg

 

PLAC7.jpg

 

PLAC8.jpg

 

PLAC9.jpg

 

PLAC10.jpg

 

PLAC11.jpg

 

PLAC12.jpg

 

PLAC13.jpg 

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 149

Copyright © PARTNET 2008 All Rights Reserved