Osi庵ni璚ia szko造
Redaktor: admin   
31.07.2008.

 

Rok 2003/2004

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w biegach prze豉jowych dziewcz徠

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej

II miejsce w Dru篡nowych Mistrzostwach Gminy w Tenisie Sto這wym Dziewcz徠

III miejsce w powiatowych Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej w dru篡nowym tenisie sto這wym ch這pców

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w "Pi趾arskich Pi徠kach" ch這pców

Udzia w Wojewódzkich zawodach w biegach prze豉jowych 800 m dziewcz徠

Udzia w Powiatowych Spotkaniach z Piosenk Religijn

Udzia w konkursie przyrodniczym "Jesie w lesie grzyby niesie" organizowanym przez Wojewódzk Stacj Sanitarno-Epidemiologiczn w Bydgoszczy oraz Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej na szczeblu powiatowym


Rok 2004
/2005

Powiatowy Przegl康 Kol璠

Udzia w „Turnieju Wiedzy o Unii Europejskiej".

V Powiatowe Spotkanie z Pie郾i Religijn. 


Rok 2005/2006


II miejsce w III Turnieju Szkó Podstawowych o Puchar Dyrektora Publicznego
Gimnazjum w Kamieniu Kraje雟kim w module sportowym

IV miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym „Moja ma豉 Ojczyzna- wie,  miasto  i gmina"

IV miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim.

IV miejsce w Gminnych Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej Dziewcz徠 w Czwórboju.

Udzia w XXI Gminnym Przegl康zie Twórczo軼i Teatralnej „MIM"

II miejsce w III Turnieju Szkó Podstawowych o Puchar Dyrektora Publicznego    Gimnazjum w Kamieniu Kraje雟kim.

Udzia w II Gminnym Konkursie Jase貫k pn „安ie nam gwiazdo".

Udzia w V Powiatowym Spotkaniu z Kol璠 i Pastora趾.


Rok 2006/2007 

III miejsce dla dru篡ny ch這pców w Gminnych Igrzyskach M這dzie篡  Szkolnej w pi徠kach pi趾arskich

III miejsce dla dru篡ny dziewcz徠  w Gminnych Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej w pi徠kach pi趾arskich. Wyró積ienie dla Teatru Przedszkolnego w XII Gminnym  Przegl康zie Twórczo軼i Teatralnej „MIM"

II miejsce dla teatru „Wawrzek" w XII Gminnym Przegl康zie Twórczo軼i Teatralnej  „MIM".

Udzia w III Gminnym Konkursie Jase貫k pn „安ie nam gwiazdo"

Udzia w II  edycji ogólnopolskiego konkursu „Czysty las"

Udzia w Konkursie Recytatorskim poezji Jana Paw豉 II w ramach VIII Tygodnia Kultury  Chrze軼ija雟kiej

I miejsce dla ucznia Miros豉wa Micha這wicza w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Pos豉niec Mi這軼i"- poezja Jana Paw豉 II

III miejsce dla Szko造  Podstawowej w Gminnych Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej w dwa ognie usportowione

Rok 2007/2008

III miejsce dla ch這pców w Mistrzostwach Gminy w pi販e no積ej

III miejsce dla dziewcz徠 w Mistrzostwach Gminy w pi販e no積ej

III miejsce dla ch這pców w Gminnych Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej w trójboju  lekkoatletycznym

III miejsce dla dziewcz徠 w Gminnych Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej w trójboju  lekkoatletycznym

III miejsce dla dziewcz徠 w Gminnych Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej w czwórboju  lekkoatletycznym

III miejsce dla Szko造 Podstawowej w P這ciczu w Gminnych Igrzyskach M這dzie篡  Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym

Udzia w Mi璠zyszkolnym Konkursie ortograficznym

III miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpiecze雟two w   Ruchu Drogowym

Udzia w XIII Gminnym Przegl康zie Twórczo軼i Teatralnej. „MIM"

Udzia w VII Powiatowym Spotkaniu z Kol璠 i Pastora趾

II miejsce w Mi璠zyszkolnym Konkursie Recytatorskim


Rok 2008/2009


III miejsce ucznia Damiana Lewandowskiego w Gminnych Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej w trójboju lekkoatletycznym ch這pców

I miejsce uczennicy Malwiny Hintz w Gminnych Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej w trójboju lekkoatletycznym dziewcz徠

III miejsce dla dru篡ny ch這pców  w Gminnych Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej w trójboju lekkoatletycznym

III miejsce dla dru篡ny dziewcz徠 w Gminnych Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej w trójboju lekkoatletycznym

II miejsce dla ucznia Rados豉wa Dropiewskiego w Gminnych Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej w trójboju lekkoatletycznym ch這pców

II miejsce dla uczennicy Pauliny B這ch w Gminnych Igrzyskach M這dzie篡  Szkolnej w biegach prze豉jowych klas V-VI

III miejsce dla ucznia Dawida Kujoth w Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej w biegach     prze豉jowych klas V-VI

II miejsce dla Patrycji B這ch w Gminnych Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej w tenisie sto這wym

IV miejsce dla ucznia Kamila Jodkowskiego w Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej w tenisie sto這wym

IV miejsce dla dru篡ny dziewcz徠 w powiatowych Mistrzostwach M這dzie篡 Szkolnej w pi趾arskich Pi徠kach

I miejsce w Gminnych Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej w pi販e no積ej

III miejsce w Mistrzostwach Gminy w dwa ognie usportowione dru篡n mieszanych

I miejsce dla ucznia Patryka Nowaczyk w Przegl康zie Twórczo軼i Artystycznej Dzieci i M這dzie篡 w kategorii „Plastyka"

Udzia w XIV Gminnym Przegl康zie Twórczo軼i Teatralnej „MIM"

Udzia w I Powiatowym Konkursie Ortograficznym

Udzia w Mi璠zygminnych Prezentacjach Recytatorskich „Spotkania z Poezj"

I miejsce dla ㄆkasza Kawki w Gminnym Konkursie Recytatorskim

I miejsce dla Teatru „Wawrzek" za spektakl „Czarna Dziura" w Gminnym Przegl康zie Twórczo軼i Teatralnej „MIM"

II miejsce w Gminnym Turnieju Bezpiecze雟twa w Ruchu Drogowym

Udzia w IX Powiatowym Spotkaniu z Pie郾i Religijn

III miejsce dla spektaklu „Nie by這 miejsca" w V Gminnym Konkursie Jase貫k i  Widowisk Bo穎narodzeniowych pn „安ie nam  gwiazdo"

 

Rok 2009/2010

II miejsce Paulina B這ch - powiatowe biegi prze豉jowe

I miejsce Patrycja Kalla - biegi uliczne w Kamieniu Kr.

II miejsce Zofia Strzemieczna - gminny konkurs polonistyczny dla kl.II-III

I miejsce ㄆkasz Kawka, wyró積ienie Konrad Zdzieb這 - gminny konkurs

  recytatorski

I miejsce ㄆkasz Kawka - powiatowy turniej recytatorski "Strofka"

II miejsce ㄆkasz Kawka - powiatowe konfrontacje recytatorskie

Wyró積ienie ㄆkasz Kawka -wojewódzki konkurs j.niemieckiego

II miejsce - gminny konkurs Jase貫k i Widowisk Bo穎narodzeniowych

Dwa III miejsca Monika R瘯iewicz i Joanna Budzi雟ka - powiatowy konkurs

  plastyczno-fotograficzny "Moja Europa"

II miejsce Mariusz 砰chski - powiatowy konkurs po鈍i璚ony przeciwdzia豉niu

  uzale積ieniom

 

Rok 2010/2011

 

II miejsce Mariusz 砰chski - powiatowe biegi prze豉jowe

Mariusz 砰chski - udzia w biegach wojewódzkich

II miejsce Mariusz 砰chski - biegi uliczne w Kamieniu Kr.

I miejsce Arkadiusz K這s - gminne biegi prze豉jowe

III miejsce dziewcz皻a - pi趾a no積a

III miejsce ch這pcy - pi趾a no積a

III miejsce dziewcz皻a - czwórbój

II miejsce ch這pcy - czwórbój

III miejsce dziewcz皻a - trójbój

III miejsce ch這pcy - trójbój

I miejsce kl.III - gminne zawody "Pluszowy mi"

II miejsce kl.I - gminne zawody "Pluszowy mi"

III miejsce kl.II - gminne zawody "Pluszowy mi"

III miejsce kl.III - powiatowe zawody "Pluszowy mi"

III miejsce Konrad Zdzieb這 - gminny konkurs recytatorski

III miejsce Konrad Zdzieb這 - powiatowy konkurs recytatorski

III miejsce Justyna Budzi雟ka - powiatowy konkurs recytatorski

I miejsce Zofia Strzemieczna - (kategoria kl.III) gminny konkrs polonistyczny

II miejsce Oliwia Senske - (karegoria kl.III) gminny konkurs polonistyczny

III miejsce Paulina Wi郾iewska - (kategoria kl.II) gminny konkurs polonistyczny

II miejsce Oliwia Senske - powiatowy konkurs polonistyczny